Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naukowiec z UMCS o protestujących: "Ja bym kazał strzelać do tego bydła"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2017 r. o 15:32 Powrót do artykułu
I tak w gwoli przypomnienia to wg słownika PWN  bydło  to obraźl. «o grupie agresywnych lub prymitywnych osób» i nietety ale protestujący się tak zachowują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien zostać wydalony z uczelni, takie słowa nie powinny nigdy paść z ust nauczyciela akademickiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki wstyd dla uczelni i to na całe lata, tylko zdecydowane kroki władz, mogą uchronić uczelnię przed kompromitacją!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuję na UMCSie i widzę, jak ta uczelnia zmienia się na dobre. Chodzę też z całą rodziną na demonstrację, bo jest to zgodne z moimi przekonaniami. Bardzo uraziły mnie słowa Pana A.Góraka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak tam który PODLE GADA, hejże pałą ZŁOŚLIWEGO DZIADA, z dziada pradziada" z mądrości ludowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tych sądów tak broni? Bo na pewno nie obywatele. Byłem świadkiem na jednej sprawie w lubelskim sondzie wiec wiem z doświadczenia jak robią baranów ze zwykłych ludzi. Reforma słuszna i potrzebna. Wklejcie wypowiedzi zwykłych obywateli a nie tych którz boja się że im się ukróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trochę poniosło pana Góraka,ale wcale się jemu nie dziwię widząc tą hołotę nóż się otwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS przegra. Już przegrał...Wypchajcie się z 500+. Wolą być biedny ale wolny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy - zdaniem Pana "naukowca" - to źle, że w naszym kraju ludzie mają różne poglądy i mogą je (póki co) otwarcie wyrażać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki "NAUKOWIEC" - takie wyniki. UMCS od lat prezentuje poziom intelektualny "POŻAL SIĘ BOŻE"! Po inawzji KUL - u na SZKOŁY wszelkiego typu nigdzie nie jest lepiej. Omawanu UNIWERSYTET Pod Wexzwaniem MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ ma dosłownie POPIER...niczone w głowach i POPIER...niczyły im się też nawet OJCZYZNY! Od lat przed gmachem rektoratu, w którym Pełni Posługę BRAT REKTOR powiwają flagi BIAŁO - ... NIEBIESKIE i nie ma co sie dziwić, ze każdy Ma Ryja nawet Odprawiajac GODZINKI zamiast wykładów, a na wszelkich faKULtetach odchodz\ą CUDA zastepujace badania naukowe! Idąc dalej trafia się na KUL, a tam ANI JEDNEGO SYMBOLU WMAWIANEJ SILNEJ WIARY, co tez świadczy, ze mają POPIER...niczone w głowach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałem na UMCS pod koniec lat 90' tych. Czy ja mam się teraz wstydzić i w CV ukrywać ten fakt? Mam nadzieję, że nie ma miejsca na takie osoby i poglądy na tej uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy strony poszczególnych zakładów/instytutów i kół naukowych działających na UMCSie też podlegają kontroli rektora, czy tylko rozpalone do czerwoności lewackie hasła, pełne nienawiści do wszystkiego co "prawackie", mają prawo być propagowane przez ten pseudopluralistyczny twór?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ale jak bolek mówił o pałowaniu demonstrujących przeciwko ówczesnej władzy (PO-PSL) to nikt się nie oburzał, a wręcz był za te słowa chwalony. Podwójne standardy?
  Podwójne standardy to znak rozpoznawczy tych spod sądu, Kali ukraśc krowa dobrze, Kalemu ukraśc krowa - źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
undefined napisał:
SUWEREN W 2015 ZADECYDOWAL - KOMUCHY WYPAD Z POLSKI
Co ty bredzisz człowieku? Przestańcie nawoływac do nienawiści. Jeden człowiek, i tak podzielił naród, podkręcił atmosferę, zapalił iskrę. Brawo.... albo nie. Lepiej zapłakać.
 Jaki jeden człowiek?. Jak dobrze POliczyć to wyjdzie kilku; grzesiu es. ewa ka., kamysz ka. rysiu ma. stefciu en, mateusz ka, andrzejo rzet. i jeszcze paru innych (przepraszam za pominięcie). Naucz się liczyć- bo liczenie do jednego nic nie daje. Tak ,dobrze "gadasz- przestańcie nawoływać do nienawiści". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
PiS przegra. Już przegrał...Wypchajcie się z 500+. Wolą być biedny ale wolny...
 Ooo!. To mi się podoba już zaczynają rezygnować zdrajcy z dodatków socjalnych. Dobry początek, oby ten przykład wzięli mniejszościowi posłowie, senatorowie. Ale gdzie tam, przecież walczą też o koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
undefined napisał:
jak mawiał ojciec UBeckego narodu, noblista elektryk pałowałbym.
Zazdrościsz? Marionetko. Łaytwo tobą za sznurki pociągać. Jak ten 'elektryk' na strzał się wystawiał to ty chowałeś się pod łóżkiem. A teraz jak już nie strzelają na ulicach, jak sowiecka zawierucha przeszła - to wyłażą zpod łóżek i skomlają o ubekach. A prawda jest taka, że gdyby do wojny doszło to pierwszy byś spieprzal z powrotem pod łóżko.
 kolo ! nie rozumiem jak to się stało, że bolkowi w czasie tej jego działalności nawet przysłowiowy włos nie spadł z głowy za sprawą ub, a zginęło tylu innych mniej ważnych działaczy podziemia. Mnie wydaje się, że bolek był ich człowiekem, a nawet pod ich ochroną. Dlaczego niszczył teczki na swóją osobę?. Dlaczego gaz wybuchł w bloku w którym mieszkał oficer sb podejrzany o posiadanie jakichś teczek?. Musiało zginąć 22 osoby?. Przypadek?. Już strzelają na ulicach- co ty powiesz?. Należałoby to publikować za granicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Aż 47 sędziów SN zdecydowało się nie pokazać swoich oświadczeń majątkowych obywatelom. To info dla wierzących w dialog z tym środowiskiem.
 Należałoby ich zapytać co ich powstrzymuje od tej publicznej spowiedzi?. Potwierdzają,że są nadzwyczajną kastą, a majątki spadły im z nie.. ,nie spadły z pokrętnych wyroków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p Górniak ma urodę Tuhajbejowicza - widać tę urodę też o jego wpisach w necie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolszewik w czystej postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Die Welt "Najlepszym rozwiązaniem dla Niemiec będzie wybór Donalda Tuska na premiera w 2019 r."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...